22 Ekim 2013 Salı

Olympos Folyo Kesim Makinleri Hakkında Merak Edilenler


Olympos folyo kesim makinesi satın almak istediğinizde internetten araştırma yapmak size geniş çaplı bilgi vermeyebilir. Sadece Olympos markasının değil birçok markanın folyo kesim makineleri konusunda derin bilgiler edinemeyebilirsiniz. İnternet üzerinden bilgi edinmek zorken folyo kesim makinelerinin satışını yapan bayileri gezip dolaşıp bilgi almak daha sıkıntılı bir durum. İnternet üzerinde folyo kesim makineleri ile ilgili sınırlı bilginin olmasından yola çıkarak sizlere bu yazımızda Olympos folyo kesim makinesini tanıtacağız.
Olympos folyo kesim makineleri genellikle reklam sektöründe kullanılan makinelerdir. Plotter makineleriyle aynı mantıkta çalışan bu makinelerde, plotter makinelerden farklı olarak folyo kesim programları yer alır. Bu programlar yardımıyla makineye verilen, kendisine uygun materyali istenilen boyutta şekillendirir ve keser. Kendinden yapışkanlı folyo kâğıtları harf, yazı, şekil şeklinde basabilen bu makine ticarette oldukça önemli bir yere sahip. Reklamcılık sektörünün vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiş folyo kesim makinesi ile afiş baskıları, duvar süslemeleri, araba süslemeleri, cam vitrin yazıları ve şablon çizim baskıları yapılabilir. 
Kullanıldığı alanlarda, üretimde ve ticarette önemli yer tutan teknolojik her makine gibi folyo kesim makinelerinin de seçimi üreticiler için oldukça önemlidir. Üretimin canlı tutulması, alınan işlerin zamanında üretilmesi makinelerin kalitesine bağlıdır. Üretimin aksamaması için satın aldığınız makinenin olabildiğince az sayıda arıza çıkarması gerekir. Folyo kesim makinesi konusunda lider marka Olympos’tur. Olympos folyo kesim makinesi zamandan ve enerjiden tasarruf sağlayarak kaliteli işler basmanızı sağlar. Kullanıcıların en çok tercih ettiği ve hakkında iyi şeyler duyulan Olympos folyo kesim makinelerinin hem maddi yönü hem de desteklediği teknik özellikleri sizi bu makinayı tercih etmeye yönlendirecektir.
Olympos folyo kesim makinesi hakkında kısa bilgiler verdik ve folyo kesim makinelerinin ne işe yaradıklarından kısaca bahsettik. Verdiğimiz bilgilerin sizler için faydalı olması dileğimizle.
ü  Ekran: Lcd
ü  Menü: Türkçe
ü  Plotter Materyali Aliminyum
ü  Net Kesim Genişliği:  1170 mm
ü  Kesim Basıncı 50-500g
ü  Kesim Hızı 50-800 mm/s
ü  Hassasiyet: 0.5cm
ü  Mekanikal Çözünürlük 0.0254mm/Step(0.001”step)
ü  Folyo Tutucu Ayak 5 adet (özel kaydırmaz kauçuk)
ü  Folyo Silindiri 2 adet (üzerine folyo konuluyor)
ü  Bağlantı Tipi: Com ve Usb
ü  Kontrol Dili DMPL/HPGL
ü  Seri ve hassas çalışma
ü  İthal step motor
ü  Felxi folyo kesim programı kutu içinde dahil

ü  Yazı,harf,şekil folyo kesimi dışında; etiket,resim vb. etrafından kontur folyo kesimi

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder